Kancelaria adwokacka Śmigielski i Partnerzy


Naszą Kancelarię Adwokacką tworzy doświadczony i wykwalifikowany zespół prawników. Charakteryzuje nas ambicja w działaniu. Dla nas prawo to przede wszystkim prawdziwa pasja, której poświęcamy się bez reszty. Wykorzystując wiedzę i wieloletnie doświadczenie zawodowe świadczymy usługi prawne, które charakteryzuje wysoki poziom jakości. Pomoc prawną oferujemy podmiotom gospodarczym z niemal każdej branży, jak również klientom indywidualnym.

Śmigielski i Partnerzy Adwokacka Spółka Partnerska świadczy pomoc prawną w pojedynczych sprawach, jak również zapewnia stałą obsługę prawną podmiotom prowadzącym działalność gospodarczą, reprezentując je przed sądami powszechnymi, sądami administracyjnymi, organami egzekucyjnymi oraz innymi uczestnikami obrotu prawnego.

Postępowania, w których uczestniczmy dotyczą m.in. zakresu prawa cywilnego, prawa rodzinnego, prawa karnego, administracyjnego czy podatkowego. Największą jednak część spraw stanowią sprawy gospodarcze oraz sprawy z zakresu odszkodowań. Nasi prawnicy towarzyszą klientom na każdym etapie współpracy i na bieżąco monitorujemy działania podejmowane z klientem.

Adwokat z Łodzi – zapewniamy kompleksową obsługę prawną

Śmigielski i Partnerzy Adwokacką Spółkę Partnerską tworzy sześcioro partnerów w osobie doświadczonych, kompetentnych i wykwalifikowanych Adwokatów. Każdy z nas posiada wiedzę, doświadczenie i kompetencje, by jako dobry adwokat móc zagwarantować opiekę prawną na najwyższym poziomie.

Zależy nam, aby każdy klient, który zdecyduje się na skorzystanie z naszych usług – czuł się w pełni zadowolony z jakości wykonywanej przez nas pracy. Gwarantujemy w pełni profesjonalne podejście do wszystkich powierzonych nam spraw, a każdemu klientowi przedstawiamy rzetelną ocenę przedstawionej przez niego problematyki.

Podstawowymi wartościami, którymi kierujemy się wykonując nasz zawód na co dzień pozostaje: rzetelność, empatia i profesjonalizm.