Prawo cywilne


Śmigielski i Partnerzy Adwokacka Spółka Partnerska oferuje usługi prawne z zakresu prawa cywilnego. Doradzamy we wszelkich kwestiach prawnych dotyczących nieruchomości – posiadamy bogate doświadczenie w sprawach w przedmiocie zasiedzenia, ochrony własności, immisji, sporów sąsiedzkich, rozgraniczenia, zniesienia współwłasności, rozliczenia nakładów, a także w sprawach wieczystoksięgowych oraz tzw. lokalowych. Udzielamy wsparcia na każdym etapie – zarówno na etapie przedsądowym,  sądowym, jak i egzekucyjnym. Współpracujemy z notariuszami i wspieramy Klientów również na etapie zawierania wszelkich umów (sporządzamy projekty umów, opiniujemy je, wyjaśniamy wszelkie wątpliwe kwestie).

Poza sprawami z zakresu prawa rzeczowego reprezentujemy Klientów przy dochodzeniu roszczeń, w tym roszczeń odszkodowawczych. Reprezentujemy Klientów w negocjacjach z kontrahentami, szukamy najbardziej optymalnych rozwiązań. Przygotowujemy opinie prawne, sporządzamy projekty umów, z pełnym zaangażowaniem reprezentujemy Naszych Klientów przed sądami, organami administracji i innymi instytucjami.

Oferujemy pełne wsparcie w sprawach spadkowych. Z powodzeniem reprezentujemy Klientów w sprawach o zachowek, dział spadku, czy też dotyczących odpowiedzialności za długi spadkowe. Sporządzamy również projekty umów dotyczących kwestii związanych z dziedziczeniem.

Prawo cywilne kryje w sobie wiele zawiłości i skomplikowanych zagadnień. Celem pełnego zabezpieczenia swoich interesów warto zaufać profesjonalistom z Śmigielski i Partnerze Adwokacka Spółka Partnerska, którzy poza ogromną wiedzą, posiadają bogate doświadczenie i cechują się pełnym zaangażowaniem.