Klienci


Kancelarię Adwokacką Śmigielski i Partnerzy Adwokacka Spółka Partnerska tworzy zespół wykwalifikowanych i w pełni zaangażowanych prawników – adwokatów, aplikantów adwokackich, asystentów prawnych, a także pracowników administracyjno–biurowych. Naszym priorytetem jest świadczenie usług prawnych na jak najwyższym poziomie, dlatego też stale podwyższamy nasze kwalifikacje, pogłębiamy zainteresowania prawnicze i wspólnie poprzez wnikliwą analizę zmian legislacyjnych, a także kształtujących się linii orzeczniczych szukamy rozwiązań prawnych satysfakcjonujących osoby, które powierzyły nam swoje sprawy. Nasze wsparcie prawne z powodzeniem od wielu lat otrzymują zarówno osoby fizyczne, osoby prawne, różnego typu jednostki organizacyjne, ale także inne podmioty gospodarcze i instytucje. Świadczymy usługi prawne zarówno konsumentom, jak i przedsiębiorcom. Do naszej Kancelarii mogą zgłosić się zarówno osoby poszukujące wsparcia w sprawach cywilnych, rodzinnych, jak i karnych czy gospodarczych. Oferujemy szeroki wachlarz usług prawnych, zapewniając przy tym najwyższy standard świadczonych usług. Występujemy zarówno przed sądami, jak i urzędami państwowymi, instytucjami publicznymi, samorządowymi oraz w postępowaniach sądowych i w procesach windykacji należności. Udzielamy także profesjonalnych opinii oraz porad prawnych. 

Naszym priorytetem jest zadowolenie Klientów i ochrona ich interesów, dlatego też wszelkie działania prawne poprzedzone są wnikliwą analizą oraz racjonalną i optymalną oceną szansy powodzenia.

Dzięki rzetelnej i realnej ocenie interesu Klientów nasza Kancelaria uzyskuje wysoki wskaźnik pozytywnie zakończonych spraw. W swojej działalności Kancelaria współpracuje również ze specjalistami z innych dziedzin prawa, jak również notariuszami i komornikami sądowymi, zapewniając swoim Klientom kompleksową obsługę prawną wysokiej klasy.

Dokładamy wszelkich starań, by nasi Klienci byli reprezentowani w sposób zapewniający im pełną i skuteczną ochronę interesów prawnych. Siedziba Kancelarii znajduje się w Łodzi, jednakże świadczymy naszą pomoc podmiotom nie tylko z całego rejonu łódzkiego (Łódź, Pabianice, Piotrków Trybunalski, Bełchatów, Zduńska Wola, Sieradz, Łask, Brzeziny, Zgierz, Poddębice, Łęczyca, Łowicz, Skierniewice, Rawa Mazowiecka, Opoczno, Radomsko, Wieluń), ale również całego kraju (Warszawa, Wrocław, Kraków, Katowice, Poznań i inne miejscowości).